Aby kupić kawę wyślij zamówienie na adres:
orders@auduncoffee.com.
Bezpośrednia sprzedaż możliwa jest tylko dla firm.
Klientów indywidualnych zapraszamy np. na Coffeedesk.com

Kawy dostępne w tym tygodniu są podane w zakładce PRODUCTS.

Orientacyjne ceny:
kawy do parzenia (brew): od 32zł netto /250g
espresso: 100-110zł netto /kg

Wszystkie kawy Audun Coffee są segmentu speciality, co oznacza, że zawsze znana jest konkretna plantacja (ewentualnie grupa plantacji), z której pochodzą. Z optymalnie uprawianych ziaren wyselekcjonowane są te, które wyróżnia wyjątkowy smak. Plantatorzy otrzymują nieporównywalnie lepszą zapłatę niż w certyfikowanych programach, w zamian poświęcając dużo staranności uprawie niewielkich ilości kawy.

Proces wypalania w AUDUN COFFEE odbywa się przy użyciu nowoczesnej maszyny Probatone 12 z 2014 roku. Kawy do zaparzania są pakowane w atmosferze ochronnej, co oznacza że mimo iż nadal są najlepsze od 2-30 dni po wypaleniu, to nawet 60 dni później ich jakość jest bardzo dobra.

Audun Sørbotten swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w Norwegii, gdzie w latach 2006-2013 pracował dla Solberg&Hansen w Oslo, następnie przeprowadził się do Polski i w grudniu 2014 roku rozpoczął działalność własnej palarni kawy AUDUN COFFEE. Jego praca była wielokrotnie doceniana w międzynarodowych konkursach. W 2015 roku zwyciężył Mistrzostwa Norwegii (Norgesmesterskap i kaffebrenning), a następnie zdobył I miejsce w Mistrzostwach Świata Roasting w Goteborgu w Szwecji (World Coffee Roasting Championship).

Mateusz Karczewski ma wieloletnie doświadczenie w pracy z kawą. Został gruntownie wyszkolony przez Auduna w wypalaniu kawy. W 2019 roku zwyciężył Mistrzostwa Polski Roasting oraz zajął III miejsce w Mistrzostwach Świata w Tajpei w Tajwanie.